СКОТАР Володимир Антонович 21.06.1964-28.08.2023

Дата: 01.09.2023 13:33

Володимир Антонович народився 21 червня 1964 року в с. Кошари Конопотського району Сумської області.

Але життя склалося так, що з 1997 року Володимир Антонович проживав у с. Ковалівка Миргородського району Полтавської області. Тут, у Ковалівці, створив сім’ю. Разом із дружиною Оленою Іванівною прожили 23 роки подружнього життя. Чоловік працював на місцевих приватних підприємствах. Зарекомендував себе з позитивної сторони, завжди привітний, працьовитий, добрий та чуйний.

З кінця березня 2015 року Володимир Антонович почав захищати нашу землю та кордони нашої Батьківщини.

За високий професіоналізм у своїй справі нагороджений медалями та орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Вірний військовій присязі, виконуючи свій патріотичний обов’язок, виявивши стійкість і мужність в боях за нашу державу, після отриманого тяжкого поранення, 29 серпня 2023 року старший солдат Скотар Володимир Антонович помер.

По бажанню родичів наш земляк похований на своїй малій батьківщині на Алеї Героїв у м. Конотоп.