У Миргороді обстежили 40 будинків і 36 квартир, пошкоджених унаслідок ворожої атаки

Дата: 17.10.2023 08:15

Філіп Пронін У Миргороді

Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін побував на місці, де внаслідок нічної ворожої атаки були пошкоджені будівлі. Ознайомився зі станом справ, а також поспілкувався з людьми, чиї домоволодіння зазнали пошкоджень.

«Сьогодні працювали в Миргороді. Були на місці події, поспілкувалися з людьми, чиє майно пошкоджене. Всі обов'язково отримають компенсацію в межах обласної комплексної програми. Крім того, є можливість скористатися державною підтримкою за програмою «єВідновлення». Наразі комісії обстежили вже 40 будинків і 36 квартир. Робота триває», – розповів Філіп Пронін.
Також стало відомо, що в результаті нічної ворожої атаки від вибухової хвилі пошкоджений ще один обʼєкт соціальної інфраструктури. У будівлі частково вибило вікна. Постраждалих, на щастя, немає.