Обласні заклади культури опублікували програми виступів на листопад

Дата: 23.10.2023 09:30

Афіша Оркестр

Заклади культури обласного підпорядкування – театр імені Гоголя, симфонічний оркестр, обласна філармонія та театр ляльок – оприлюднили репертуарний план виступів на листопад та чекають глядачів на своїх рідних сценах.

Шанувальники мистецтва можуть насолодитися виступами улюблених артистів протягом місяця. Колективи з нетерпінням чекають і дітей, і дорослих на вистави, мистецькі заходи, концерти.
Більше інформації про репертуар – на офіційних сайтах закладів та їхніх сторінках у соціальних мережах.
Окрім того, для захисників і захисниць у цих закладах культури діють такі опції:
театр імені Гоголя – безкоштовне відвідування вистав для представників ЗСУ за попереднім записом;
театр ляльок – безкоштовно відвідувати вистави і заходи театру ляльок мають право інваліди І та ІІ групи, військовослужбовці строкової служби, ветерани війни, учасники бойових дій та їхні діти, багатодітні родини;
філармонія – відвідування концертів філармонії представниками ЗСУ, Нацгвардії здійснюється безкоштовно за попереднім записом;
симфонічний – 10% від загальної кількості квитків від продажу є безкоштовними для представників ЗСУ.