A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великосорочинська громада
Полтавська область, Миргородський район

«40 пацієнтів онкодиспансеру отримали лікування за допомогою лінійного прискорювача», – Орест Вовк

Дата: 25.10.2023 09:30
Кількість переглядів: 41

 

Орест Вовк

Повномасштабне вторгнення росії в Україну стало викликом для роботи Полтавського обласного онкодиспансеру: 3 тисячі хворих із Харківської, Сумської та Чернігівської областей приїхали на лікування до полтавських фахівців. Жодному не відмовили в допомозі.

Про це на брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини розповів директор Полтавського обласного онкодиспансеру Орест Вовк.

«Зараз на обліку в онкодиспансері перебуває близько 46 тисяч пацієнтів, із них 14,5 тисячі цього року вже отримали лікування. Порівняно з 2021-им приріст пацієнтів, які лікувалися, становив 2,5 тисячі. 20% усіх пацієнтів – з сусідніх областей», – зазначив Орест Вовк.

Цього року в обласному клінічному онкологічному диспансері вдалося оновити парк застарілої техніки на сучасну.

«Влітку встановили перші в регіоні лінійний прискорювач і спеціалізований комп’ютерний томограф. Нове обладнання значно скоротило час обстеження та лікування. Це новий рівень надання медичної допомоги. Наразі вже 40 пацієнтів отримали лікування за допомогою лінійного прискорювача. В середньому на такому апараті за рік можуть пролікуватися 2 тисячі пацієнтів», – зауважив Орест Вовк.

На 2024 рік Полтавський обласний онкодиспансер має амбітні плани: встановлення ще одного лінійного прискорювача та ремонт хірургічного відділення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь