Полтавщина отримала освітню субвенцію

Дата: 26.10.2023 08:40

Субвенція

Полтвська область отримала освітню субвенцію НУШ відповідно до постанови КМУ № 1023 «Питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2023 році».

Вона буде спрямована на закупівлю засобів навчання для шкіл та підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Зокрема на засоби навчання для кабінетів закладів загальної середньої освіти комунальної власності, мультимедійне та комп’ютерне обладнання, меблі для кабінетів, навчальну та методичну літературу, зокрема електронні версії та аудіосупровід, для учнів та вчителів пілотних класів спрямують більше 12 мільйонів гривень.

На підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які забезпечуватимуть реалізацію Держстандарту базової середньої освіти на першому (адаптаційному) циклі середньої освіти у 2023/24 навчальному році, та пілотних класів, підготовку тренерів-педагогів спрямують більше 2 мільйонів гривень.

Освоєння коштів освітньої субвенції відбудеться у співфінансуванні з місцевих бюджетів.

Підготовку учителів за кошти субвенції забезпечуватиме Полтавська академія неперервної освіти імені М.В. Остроградського, яка з 2018 року проводить систематичну роботу з навчання учителів у межах реформи НУШ.

Освіта є пріоритетним напрямом розвитку Полтавської області. В умовах війни він тільки актуалізується. Зробимо все, щоб реформа НУШ продовжувалася якісно та перспективно.

Департамент освіти і науки ПОВА