Із Полтавської області на утилізацію відправили майже мільйон ламп розжарювання

Дата: 26.10.2023 09:30

Photo 5318907849377697168 Y

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської ОВА після проведення тендерних процедур уклав договір із ТОВ «Іскра-Транс-Логістик» про забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення та утилізації ламп розжарювання.

Із Полтавської області на утилізацію вже відвантажено 945 040 штук ламп розжарювання для подальшої утилізації.

Нагадаємо, що за постановою Кабміну від 10.01.2023 № 25 затверджено Порядок реалізації експериментального проєкту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії в Україні. Відповідно до нього громадяни України у відділенні поштового зв’язку АТ «Укрпошта» безоплатно отримували світлодіодні лампи в кількості п’яти штук шляхом заміни побутових ламп розжарювання.

Мета експериментального проєкту – економія споживання електричної енергії та зменшення навантаження на енергетичну систему України.

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської ОВА