Як отримати витяг з Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти

Дата: 30.10.2023 10:30

Зниклі

Покрокова інструкція щодо отримання витягу з Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Відомості, зазначені у заяві про розшук особи, зниклої безвісти за особливих обставин, раніше подані до Національної поліції, вносяться до Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, після здійснення уповноваженою особою відповідних перевірок.

Як зазначають на офіційному сайті МВС України, згідно із Положенням про Єдиний реєстр осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, затвердженим наказом МВС від 29.08.2022 № 535, Витяги надаються у строк до 10 робочих днів.

Коли підготовка Витягу потребує додаткової перевірки інформації, запити розглядаються в строк до 30 календарних днів.

У разі виникнення питань щодо порядку отримання Витягу з Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, можна звертатися:

• на гарячу лінію Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, за номером: 0 800 10 33 33; на електронну адресу: znnykli@mvs.gov.ua.