Філіп Пронін: «Модульне містечко має бути повністю заселеним і забезпеченим усім необхідним»

Дата: 30.10.2023 16:30

Філіп Пронін У Модульному Містечку

Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін відвідав модульне містечко для переселенців у Полтаві, поспілкувався з його мешканцями.

«Оглянули умови, в яких проживають люди. Обговорили питання, які їх турбують. Зокрема є запит від мешканців у деякій побутовій техніці. Попрацюємо з громадою і над урегулюванням ситуації з транспортом, щоб забезпечити більшу кількість рейсів, – розповів Філіп Пронін. – Це комфортний простір, і його потрібно максимально використовувати. Модульне містечко має бути повністю заселеним і забезпеченим усім необхідним».

Нині в модульному містечку облаштувалися 133 переселенці. Найближчим часом має заселитися ще 51 ВПО.