Культурне дозвілля для переселенців і жителів Полтавщини на листопад

Дата: 31.10.2023 09:45

Мистецтво

Обласні симфонічний оркестр та філармонія продовжують безкоштовно організовувати концерти для всіх охочих.

1 листопада – концерт дуету артистів оркестру Михайла Максимова (контрабас) та Дмитра Голобородова (скрипка) (Полтава).

8 листопада – виїзний концерт солістів симфонічного оркестру «Super brass» для ВПО та жителів громади (с. Більськ Котелевської ТГ), концертна програма «Відкриті серця» від обласної філармонії (Полтава).

16 листопада – концертна програма «Незламність» від обласної філармонії (Полтава).

23 листопада – майстер-клас для дітей-музикантів, ВПО та жителів міста від солістки оркестру Світлани Ричагової (віолончель) (Полтава).

30 листопада – звіт колективів Мачухівської територіальної громади в обласній філармонії (Полтава).

Детальна інформація про час і місце – 099 191 38 36 (Полтавський симфонічний оркестр), 066 855 90 99 (Полтавська обласна філармонія).

Слава Україні!