Привітання начальника Полтавської ОВА Філіпа Проніна з Днем працівників соціальної сфери

Дата: 05.11.2023 12:00

День Працівників Соцзахисту

«Сьогодні зі святом вітаємо працівників соціальної сфери. Їхня професія сповнена милосердя та готовністю підтримати у будь-яких обставинах.

Щодня соціальні працівники допомагають людям різних вікових категорій і статусів. Надають послуги, супроводжують та консультують. Вони завжди поруч з людьми, які опинилися в складних життєвих умовах. Буквально вчора після ворожого обстрілу, соціальні працівники були на місці разом з іншими службами, аби підтримати наших людей та допомогти їм.

Через органи соцзахисту близько 500 тисяч мешканців Полтавщини отримують державні та місцеві соціальні гарантії. В області налічується понад 6 тисяч працівників соціальної сфери.

Цей день – нагода подякувати кожному працівнику за щоденний соціальний захист населення. Вчасні, якісні та оперативні соціальні послуги — наша спільна мета. Найбільша цінність країни – її люди. Слава Україні!🇺🇦».

Начальник Полтавської облвійськадімінстрації Філіп Пронін