Неймовірні села України 2017

Дата: 21.09.2017 17:42

24 серпня 2017 р., фінішував II Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2017».

У фіналі кожен охочий міг віддати свій голос за одне або декілька сіл. Паралельно з онлайн-голосуванням, конкурсантів оцінювали члени Експертної ради (максимальний бал — 100).

Під час підрахунку результатів бали онлайн-голосування та оцінки Експертної ради були зведені до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта за результатами онлайн-голосування — 50, Експертної ради — 50. Максимальний бал — 100.

Великі Сорочинці за результатами голосування набрали 43,1 бали. Серед 20 учасників конкурсу наше село розташувалося на 9 сходинці. Детальна інформація на сайті http://agroportal.ua