44 заклади освіти Полтавщини отримають фінансову підтримку на покращення харчування учнів

Дата: 17.11.2023 17:45

Філіп Пронін Та Євген Кончаковський

Полтавська ОВА підписала договір про співпрацю із Всесвітньою продовольчою програмою ООН. Це вагомий крок у впровадженні реформи шкільного харчування в області. Також аналогічні договори підписали ще 10 регіонів.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

«У межах взаємодії передбачена фінансова підтримка 44 закладів освіти в 16 громадах. Це дозволить покращити харчування для понад 4 тисяч учнів початкових класів. Ефективна співпраця та підтримка міжнародних партнерів дає результат. Здорові діти – здорова нація. Формуємо корисні звички у суспільстві разом», – сказав Філіп Пронін.

Договір підписали в межах роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва.