Триває цикл новорічних заходів у закладах культури і мистецтва обласного підпорядкування

Дата: 19.12.2023 10:30

Культура (1)

Заклади культури обласного підпорядкування продовжують цикл новорічних культурно-мистецьких заходів для жителів та гостей Полтавщини.

Так, 18 грудня обласний театр ляльок чекає на своїх відвідувачів із виставою  «Північне сяйво», а 19-22 грудня – з виставою «Феї та різдвяне диво». Також 23-24 грудня – з виставою «Невгамовна Ялинка бабусі Тигриці».  Маленькі глядачі перед виставами переглянуть новорічну інтермедію.

Полтавський академічний симфонічний оркестр 20 грудня запрошує на новорічну програму «Вечір камерної музики» – концерт камерного ансамблю оркестру.

Із 19 по 22 грудня у театрі імені Гоголя пройдуть вистави «Чарівник Оз» та новорічна інтермедія.  На вихідних, 23-24 грудня, відбудеться феєрична музична комедія «Ніч перед Різдвом».

Обласна філармонія радо запрошує гостей 19 грудня на родинне свято «Чудо творимо разом зі Святим Миколаєм».

Про культурно-мистецькі заходи новорічного циклу повідомимо у наступних дописах.