Обережно! Фейк

Дата: 01.01.2024 15:30

Важлива (1)

Щодо інформаційної безпеки та фейків. У деяких неофіційних медіаресурсах зʼявляються повідомлення ніби-то від посадових осіб Полтавської ОВА.

Питання стосуються життєвоважливих сфер діяльності області.

Не довіряйте фейкам, користуйтеся інформацією тільки з офіційних джерел.

Повні записи всіх офіційних брифінгів і конференцій на офіційних ресурсах Полтавської ОВА та телеграмканалі Філіпа Проніна (https://t.me/poltavskaOVA).

У жодному разі не довіряйте неофіційним медіаресурсам, оскільки такі майданчики поширюють фейки та маніпуляції, і є частиною інформаційної війни проти України.

Такого роду канали для власної розкрутки можуть замовляти рекламу в українських пабліках. Звертаємо увагу власників і редакторів усіх видань, що підтримка таких ресурсів є іллегальною, і відповідно моніториться уповноваженими органами із застосуванням подальших заходів впливу.