Родина військового Анатолія з Кременчука придбала квартиру за обласною програмою забезпечення молоді житлом

Дата: 01.01.2024 17:00

Родина (2)

Родина військового Анатолія з Кременчука напередодні Нового року придбала двокімнатну квартиру за Обласною програмою забезпечення молоді житлом на 2023-2027 роки.

«Дім – не просто стіни. Це місце, де панує затишок і любов. Родина військового Анатолія з Кременчука напередодні Нового року придбала двокімнатну квартиру за обласною програмою забезпечення молоді житлом. Сімейна пара скористалася пільговим кредитом у розмірі 1,7 млн грн із обласного та місцевого бюджетів», – повідомив Філіп Пронін.
Загалом за 11 місяців 2023 року жителям Полтавщини надали 10 кредитів для вирішення житлового питання. Для таких цілей спрямували 13,2 млн грн.
Отримати кредитне фінансування для будівництва, реконструкції чи придбання житла можуть люди, які потребують поліпшення житлових умов. Визначені три категорії: родини, в яких чоловік або дружина до 35 років; неповні сім'ї, у яких мати чи батько до 35 років виховують неповнолітніх дітей; та одинокі громадяни до 35 років.