Торік поліція зафіксувала понад 50 порушень водіями ПДР на паркувальних місцях, призначених для людей з інвалідністю

Дата: 09.01.2024 11:40

Паркування Для Людей Із Інвалідністю

Існування безбарʼєрного середовища напряму повʼязане з наявністю толерантного суспільства. І це добре прослідковується в питанні доступності паркувальних місць для людей з інвалідністю.

Так, протягом минулого року поліція зафіксувала понад 50 порушень водіями ПДР саме на паркувальних місцях, призначених для людей з інвалідністю. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

«По-перше, дуже важливо, аби такі місця були облаштовані поруч із громадськими місцями. По-друге, у свідомості суспільства має бути зафіксоване чітке розуміння, що ці місця облаштовані для конкретних людей, – зауважив Філіп Пронін. – Рівність, доступність та толерантність у суспільстві – вимоги, які стосуються всіх сфер життя».