На Полтавщині впровадили в дослідно-промислову експлуатацію Реєстр соціальних виплат

Дата: 11.01.2024 09:00

Реєстр Соціальних Виплат

Полтавська ОВА спільно з ІТ-командою NIX розробила Реєстр соціальних виплат. Відтак усі соціальні виплати за обласними програмами будуть зібрані на одній платформі. Це перший такий ресурс, створений в Україні на рівні регіону.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

«Серед функціоналу реєстру – облік одержувачів послуг, формування електронних виплатних відомостей і нарахування допомог з обласного бюджету. Крім цього, з'явиться можливість оперативно виявляти неточності в даних та їх усувати», – розповів Філіп Пронін.

За його словами, наразі Реєстр соціальних виплат впровадили в дослідно-промислову експлуатацію. Триває взаємодія з працівниками органів соціального захисту для удосконалення програмного комплексу й подальшого запуску.