На Полтавщині діє експериментальний проєк з надання окремих соціальних послуг для ВПО

Дата: 01.02.2024 10:00

Хол

Експериментальний проєкт з надання окремих соціальних послуг для внутрішньо переміщених осіб реалізується з 1 січня 2023 року до 31 грудня 2024 року.

У межах його реалізації є можливість безкоштовно отримати у Спеціалізованому Миргородському санаторії «Слава» такі соціальні послуги:

- надання притулку;

- підтримане проживання.

У межах реалізації експериментального проєкту надається безкоштовне проживання та харчування.

Ці послуги можуть отримати особи похилого віку й особи з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб.

Для отримання послуг, особа, яка їх потребує, має звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення в територіальній громаді за місцем проживання/перебування, або до виконавчого органу міських, районних у містах, селищних, сільських рад (обов'язковою умовою отримання послуг –  наявність довідки ВПО).