На Полтавщині з нагоди 160-річчя від дня народження Володимира Самійленка провели тематичні заходи

Дата: 03.02.2024 15:00

Погруддя В.Самійленка

3 лютого – 160 років від дня народження українського поета, сатирика, драматурга, перекладача Володимира Самійленка. Він народився на Полтавщині, у селі Великі Сорочинці.

До ювілею поета у селі Великі Сорочинці відбулося покладання квітів до погруддя видатному землякові.

Участь у заході взяли заступник начальника Миргородської райвійськадміністрації Людмила Горобець, Великосорочинський сільський голова Олександр Тищицький жителі та гості громади.

«Нам є чим і ким пишатися. І це завжди важливо пам'ятати! Творчість таких особистостей, як Володимир Самійленко – важлива складова літературної спадщини українців, яка пробуджує почуття українського духу та цікавість до своєї культури», – зазначила заступник начальника Миргородської райвійськадміністрації Людмила Горобець.

Опісля присутні відвідали літературну годину «Корифей українського письменства – Володимир Самійленко», яка відбулася у Великосорочинському літературно – меморіальному музеї імені М.В.Гоголя.