В області діти навчаються керувати дронами

Дата: 04.02.2024 16:00

Учитель Спілкується З Дітьми

Вихованці обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді вчаться керувати дронами.

«У будні – опанування теоретичних знань. Вивчення конструкції літальних апаратів, програмування, налаштування й ремонту. Також діти можуть повправлятися на комп'ютерних тренажерах із симуляторами польотів на дронах. У приміщенні є смуга перешкод для квадрокоптерів, щоб відпрацьовувати навички маневрування. У вихідні – закріплення на практиці», – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Гуртки БПЛА користуються попитом серед вихованців середнього та старшого шкільного віку, а також студентів коледжів.

«Обладнання для центру придбали за кошти обласного бюджету. Підтримуємо корисні ініціативи, щоб діти мали змогу знайти заняття до душі та всебічно розвиватися», – додав Філіп Пронін.