Генеральний секретар НАТО у Вашингтоні: «Підтримка України відповідає інтересам США»

Дата: 05.02.2024 09:30

Секретар НАТО

На спільній з Держсекретарем США Ентоні Блінкеном пресконференції в понеділок, 29 січня 2024 року, Генеральний секретар Єнс Столтенберг високо оцінив чітку обіцянку Президента Байдена і Секретаря Блінкена зберігати підтримку України.

«Російська перемога придасть зухвалості Ірану, Північній Кореї і Китаю. Це впливає на безпеку Європи і на безпеку Америки. Тому підтримка України слугує інтересам США»,  –  сказав пан Столтенберг. Генеральний секретар наголосив, що «за невеличку частку щорічних оборонних витрат Сполучені Штати допомогли Україні знищити основну частину бойового потенціалу Росії не поставивши під загрозу жодного американського солдата». Він також подякував Секретареві Блінкену за його особисту відданість НАТО.