На Полтавщині стартував територіальний етап «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч», – Філіп Пронін

Дата: 05.02.2024 19:00

Шкільні Ліги

В області розпочався територіальний етап національного проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Він об’єднав понад 16 тисяч дітей. Сформовані 1287 шкільних команд у п’яти видах спорту. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

«Сьогодні разом з юними учасниками, амбасадорами, титулованими спортсменами й військовими дали старт територіальному етапу змагань. Діти провели показові виступи з черліденгу та майстер-класи у баскетболі, волейболі, футзалі, спортивному орієнтуванні», – розповів Філіп Пронін.
Школярам вручили спортивний інвентар.
«Шкільні ліги – це про згуртованість і підтримку дітей із боку батьків, вчителів, тренерів та спортсменів. Формуємо активну, спортивну, цілеспрямовану й здорову молодь України», – підсумував Філіп Пронін.
#разомпереможемо
#плічопліч