Минає скорботний рік, як Великосорочинська громада втратила свого Героя – жителя с. Цисеве, Миколу ПЕЛИХА, який загинув 16 лютого 2023 року.

Дата: 14.02.2024 10:00

Вічна пам’ять та слава нашому Герою ПЕЛИХУ Миколі Григоровичу!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Роковини пам’яті… 🕯🇺🇦

Сьогодні рідні, близькі, жителі та керівництво громади вшанували пам'ять та поклали квіти до могили відважного воїна.

У 2019 році Микола Григорович уклав контракт для служби у ЗСУ. Був командиром одного із відділень 81 окремої аеромобільної десантно-штурмової бригади.

Під час служби виконував небезпечні та надважливі бойові завдання на Сумському, Запорізькому, Харківському, Донецькому та Луганському напрямках.

16 лютого 2023 року, під час боїв у населеному пункті Діброва (Луганська обл.) Микола Пелих був смертельно поранений.

Побратими знали Миколу як рішучого, сміливого та талановитого командира, чесного та вірного товариша, який допомагав у будь-яких ситуаціях.

Відважний воїн похоронений у селі Хомутець Миргородського району.

Низький уклін та вічна пам’ять нашому Герою!🙏🙏🙏

Збережімо пам’ять у наших серцях про тих, хто стояв на захисті кожного з нас і до останнього подиху був вірним важкому та водночас почесному обов’язку Захисника!

Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦