🔰 КНП "Великосорочинський центр ПМСД" продовжує співпрацювати з благодійниками, які підтримують жителів нашої громади у складні часи.

Дата: 19.02.2024 15:25

Фото без описуФото без опису

🔷 Нещодавно завдяки громадській організації "Ініціатива Е+" та нашим німецьким друзям з Ukraine-Hilfe Berlin e.V. ми отримали велику кількість різного асортименту засобів гігієни для забезпечення потреб пацієнтів з числа вразливих категорій населення.

🔶 Це неймовірно, але жорстока війна робить людей чутливішими до чужого горя і страждання. Бажання людей допомагати один одному не зменшується!

🤝🇺🇦 Щиро дякуємо керівнику ГО "Ініціатива Е+" Ірині Савченко та її колегам, а також представникам Ukraine-Hilfe Berlin e.V. за таку вчасну і велику допомогу!