" Не словом, а ділом"

Дата: 22.02.2024 08:05

" Не словом, а ділом"

Наші захисники віддають за нас життя. Завдяки Вам діти мають змогу ходити до школи, ми можемо ходити на роботу, щоб скидати донати на різні збори.

Світ тримається на небайдужих, чуйних людях, не здатних залишатись осторонь, а завжди готових прийти на допомогу.

Важливо, що в нашому Солонцівському старостату є люди, які також займаються підтримкою Збройних Сил України, і роблять багато добрих та корисних справ.

Так і цього разу наші жителі швидко відгукнулися на прохання Надії Іванівни Усатої та зібрали чергову партію допомоги: в'язані шкарпетки, грілки для ніг(100шт.), варення, соління, консервація, намазка сальна, сало , вітамінні набори та інше.

Все доїхало до наших хлопців.

Щиро дякуємо нашим жителям за своєчасну та необхідну допомогу, в такий складний для нашої країни час.

За те, що не залишаєтесь осторонь, а всіляко намагаєтесь внести частку своєї душі і праці у спільну мету - перемогу над ворогом.

Перемога прийде обов'язково!

Ми будемо наближати її разом - кожен на своєму фронті.

Ви - наші Герої, яких ми поважаємо і цінуємо!

Слава Україні!

Слава нашим Героям!