Надійне партнерство задля розвитку громади!

Дата: 23.02.2024 10:00

Надійне партнерство задля розвитку громади!🇺🇦

✅ Підписав з DTEK Oil&Gas - ДТЕК Нафтогаз Меморандум про співпрацю у сфері соціально-економічного розвитку Великосорочинської сільської ради на 2024 рік.

🔰 Відповідно до цього Меморандуму компанія ДТЕК Нафтогаз у цьому році на території Великосорочинської громади реалізує проєкт у галузі медицини на суму 4️⃣ млн. грн.!

🤝 Великосорочинська сільська рада вже 10 років співпрацює з компанією. У минулих роках вдалося реалізувати чимало проєктів: капітальні ремонти приміщень закладів освіти, культури, охорони здоров’я, закупівля необхідного обладнання, спецавтомобілів та багато іншого.

🔹 Газовидобувна компанія сплачує ренту і суттєво наповнює бюджет нашої громади. Пріоритет для компанії ДТЕК Нафтогаз — плідне партнерство з громадою, її розвиток і процвітання.

🔸 Висловлюю велику подяку, і з упевненістю завіряю: компанія ДТЕК Нафтогаз - надійний партнер!

Сподіваюся, що співпраця соціального партнерства між Великосорочинською сільською радою та компанією ДТЕК Нафтогаз буде відбуватися й надалі, і нам вдасться реалізувати ще безліч проєктів, необхідних для розвитку Великосорочинської громади!