Дата: 24.02.2024 08:10

Фото без описуФото без опису

Доброго здоров'я!Дорогі Захисники України,дозвольте щиро висловити Вам нашу глибоку вдячність за неоціненну самопожертву та відданість у захисті нашої країни 🙏Ви-наші Герої,яких ми поважаємо та цінуємо!♥️Нехай Бог оберігає Вас і Ваші родини,і нехай якнайшвидше кожен Захисник обійме своїх рідних🙏🙏🙏 А ми звітуємо,про спільну допомогу,для наших Героїв!Величезне спасибі за допомогу керівництву ТОВ "Савинці"Ситник Тетяні Михайлівні і Базилюк Володимиру Валентиновичу 🙏Завдяки Вашій підтримці у ВСЬОМУ !!!!!!ми маємо можливість передати Захисникам допомогу,на яку вони так з нетерпінням чекають 🙏🙏🙏Дякуємо,мешканцям громади,що цього разу допомогли зібрати продукти для відправки на передову 🙏🙏🙏 Дякуємо,волонтерам м .Миргород,що завдяки Вам ми маємо можливість передати цю допомогу🙏 Дякуємо і пишаємося,що такі чуйні,щедрі душею і небайдужі люди є на світі♥️Спасибі, що Ви завжди поруч ❤️🩵💛Слава Україні!!!Героям Слава!!!