Президент Володимир Зеленський вчергове вручив сертифікати на квартири Героям України та родинам полеглих воїнів.

Дата: 27.02.2024 11:00

Володимир Зеленський Вручає Сертифікат Герою України

«Ми продовжуємо нову традицію нашої держави – традицію особливої вдячності й шани до українських Героїв. До людей, які відзначились особливою хоробрістю та особливим ставленням до України. Така хоробрість і відданість зробили їх, наших Героїв, частиною української незалежності», – зазначив Президент.

За його словами, основа незалежності України – це люди, чия хоробрість, сила та відданість народові забезпечують існування держави та повагу до неї у світі.

«Серед захисників, які отримають житло, – старший лейтенант із Полтавщини Андрій Докторенко. Також передали сертифікат родині загиблого підполковника Степана Чобану, – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. – Щоденно дякуємо нашим оборонцям за захист, стійкість та відвагу. Вічна пам'ять тим, хто навіки в строю».

Нагадаємо, за ініціативою Президента житло від держави одержать усі військовослужбовці та родини полеглих захисників, яким присвоєно звання Героя України.