У Полтавській області будуть проводити серію навчань із військової підготовки. Це питання керівництво області обговорило під час зустрічі з представниками 3-ї окремої штурмової бригади та ГО «Херсонська спарта».

Дата: 27.02.2024 20:00

Зустріч (14)

«На Полтавщині проведуть серію навчань із військової підготовки. Перше пробне навчання пройшли вихованці ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Плануємо розширити такий досвід і для вчителів, які викладають дисципліну «Захист України», – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
Навчання включає шість напрямів – тактична медицина, робота БпЛА, володіння зброєю, вогнева підготовка, топографія та мінно-вибухова робота.
«В умовах війни такі знання життєво необхідні нашим дітям, адже це не просто навички, а безпека кожного. Разом до перемоги», – підкреслив Філіп Пронін.