Роковини пам’яті…

Дата: 01.03.2024 16:00

Фото без описуФото без описуРоковина памяті

02 березня 2023 року Великосорочинська громада втратила свого Героя – жителя с. Солонці, Миколу ПЛОХАНЯ.

Рідні, близькі, керівництво та жителі громади вшанували пам'ять та поклали квіти до могили відважного воїна.

З грудня 2022 року наш земляк захищав суверенітет та незалежність нашої держави.

Вірний військовій присязі, виконуючи свій патріотичний обов’язок, виявивши стійкість і мужність в боях за нашу державу, 2 березня 2023 року від отриманих поранень несумісних із життям, Микола ПЛОХАНЬ загинув.

Микола Леонідович був люблячим чоловіком, хорошим батьком, уважним сином та братом. Він завжди був сміливим і відважним, ніколи не ховався за чиюсь спину.

Згадаймо в молитвах про загиблого воїна, що віддав своє життя, захищаючи Україну!

Пам’ятаймо Героїв, які заплатили найвищу ціну задля миру!

Не забудемо! Слава Україні! Героям Слава!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

🇺🇦