Дата: 13.03.2024 17:00

Фото без описуФото без описуФото без опису

🔵🟡 «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

🔰 У сезоні 2023/2024 Всеукраїнські шкільні ліги на території Великосорочинської територіальної громади проведено змагання серед таких видів спорту: баскетбол та футзал.

🔹 Учні ОЗ ЗСО "Великосорочинський ліцей ім. М.В. Гоголя» провели тури з баскетболу серед учнів 10-х класів, де перемогу виборов 10-А, та футзалу серед учнів 6-го класу, де переміг 6-Б.

🔸 Впевнений, що "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч" стануть чудовою традицією, яка допоможе юнакам та дівчатам не лише покращити свої спортивні навички, а й відчути справжню командну єдність, згуртованість та силу підтримки!

Разом до перемоги!🇺🇦