Великосорочинська громада в жалобі – безжальний ворог забрав життя нашого захисника Михайленка Романа Анатолійовича, 1999 року народження, жителя с. Савинці.

Дата: 14.03.2024 13:30

Під час виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Нью-Йорк Донецької області, Роман Анатолійович отримав поранення не сумісні із життям.

Висловлюю найщиріші співчуття родині загиблого. Роман Михайленко назавжди залишиться у нашій пам'яті, а його ім'я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.

Шана Герою, який тепер з небес буде охороняти наш мир і спокій!

Вічна пам’ять!

Шановні жителі Великосорочинської громади!

Завтра, 15 березня 2024 року о 11 годині 00 хвилин, зустрічаємо нашого Героя Романа Михайленка.

Просимо жителів с. Савинці вийти та утворити «живий коридор» від в’їзду в село до будинку батьків Романа Анатолійовича.

Прощання із нашим Захисником відбудеться завтра 15 березня 2024 року о 13:00 годині.

Шановні жителі громади! Давайте гідно зустрінемо на рідній землі та проведемо в останній путь нашого Героя!