Понад 43 тисячі українців отримали ці кошти в рамках державної допомоги на ремонти – єВідновлення.

Дата: 14.03.2024 13:45

Євідновлення (6)

Усього звернулись трохи більше 78,5 тисячі людей. Найбільше заяв — з Харківської, Київської, Донецької, Миколаївської та Херсонської областей.

Державну компенсацію за повністю знищене житло — житлові сертифікати — отримали вже 4250 українців, а 1260 з них — вже придбали нове житло. Середня сума одного житлового сертифікату — 1,8 млн. За цим типом державної допомоги найбільше людей звернулись з Харківської, Київської, Миколаївської, Чернігівської та Донецької областей.

Послугу єВідновлення розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проекту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».

Урядовий портал