Поліція розпочала кримінальне провадження з огляду на можливі шахрайські дії при отриманні роботодавцем компенсації за працевлаштування ВПО. Розглянули ситуацію на черговому засіданні групи «Прозорість і підзвітність».

Дата: 14.03.2024 14:25

Володимир Васеленко

Фізична особа-підприємець подала до служби зайнятості запит на отримання державної компенсації за працевлаштування ВПО. Фахівці запідозрили ризики застосування ФОП шахрайської схеми. Разом із податківцями встановили, що ця ФОП не сплачує податки, зокрема ПДФО та ЄСВ. А «працевлаштовані» в неї люди навіть не підозрюють, що мають роботу.

«Відразу після розгляду питання на засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» фахівці надали інформацію слідчому управлінню Голоного управління Національної поліції у Полтавській області. Правоохоронці внесли відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України», – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.