Шановна Великосорочинська громадо! Сьогодні ми провели в останній путь нашого Героя, Захисника незалежної України Михайленка Романа Анатолійовича.

Дата: 16.03.2024 08:00

Шановна Великосорочинська громадо!

Роман Анатолійович народився 03 січня 1999 року в с. Савинці Миргородського району Полтавської області. У 2005 році пішов до 1 класу Великосорочинської школи-інтернату. 2012 року перейшов навчатися до Савинцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., яку закінчив у 2016 році.

Вступив до Гадяцького училища та здобув спеціальність повара-кондитера. Деякий час працював у ТОВ «Савинці».

Коли Роману виповнилося 20 років, у квітні 2019, був призваний до лав Збройних Сил України. Службу проходив в місті Київ. Через три місяці підписав контракт і перейшов на службу за контрактом.

Ще до повномштабного вторгнення почав захищати найдорожче - Батьківщину, рідний край та родину.

Вірний військовій присязі, виконуючи свій патріотичний обов’язок, виявивши стійкість і мужність в боях за нашу державу, 11 березня 2024 року від отриманих поранень несумісних із життям, Роман Михайленко загинув.

Роман Анатолійович був люблячим чоловіком, уважним сином та братом. Він був сміливим і відважним, ніколи не ховався за чиюсь спину, не чекав, що хтось зробить важливий крок замість нього.

Не передати словами біль, що пронизує наші душі. Це непоправна втрата не лише для нашої громади, а й для всієї України.

Ми ніколи не забудемо нашого Героя-захисника, який віддав своє життя захищаючи свободу свого народу.

Великосорочинська сільська рада, її виконавчий комітет, депутатський корпус, жителі усієї Великосорочинської громади розділяють непоправне горе з усіма рідними і близькими Романа Михайленка.

Схиляємо у пошані голови перед світлою пам’яттю нашого Захисника, гідного сина незламного українського народу.

Не забудемо. Не пробачимо. Вічна пам'ять і вічний спокій нашому Герою!

СЛАВА УКРАЇНІ!🇺🇦🇺🇦🇺🇦