Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Дата: 17.03.2024 08:40

Щиро вітаю Вас з професійним святом!💐

🔹 Своєю нелегкою щоденною працею ви робите життя нашої громади комфортним та упорядкованим, підтримуєте працездатність найважливіших систем життєзабезпечення. Ця праця нелегка, але надзвичайно потрібна людям. Від вашої майстерності безпосередньо залежать соціальний добробут і настрій жителів громади.

🔸 Щиро бажаю Вам доброго здоров’я, гарного настрою, людської вдячності та достатку, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім'ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!