Доглядати поранених ветеранів — важка місія, яка зазвичай лягає на плечі рідних та близьких.

Дата: 26.03.2024 14:30

Догляд

Вони постійно перебувають поруч із ними у лікарнях, центрах реабілітації чи вдома.

Вони беруть на себе догляд, фізичну й психологічну підтримку, а ще — купу бюрократичних питань. Водночас виконують хатні справи, виховують дітей і працюють.

Тривала доглядова праця виснажує фізично й емоційно, тому піклувальники також потребують підтримки. Правозахисний центр для військових та їхніх родин «Принцип (https://www.instagram.com/pryncyp.ua?igsh=MWs3dmg0bGVmZnVkNA==)» пригадав, де і яку допомогу можуть отримати рідні ветеранів.