МИХАЙЛЕНКО Роман Анатолійович 03.01.1999 - 11.03.2024

Дата: 10.10.2023 13:31

Михайленко Роман Анатолійович народився 03 січня 1999 року в с. Савинці Миргородського району Полтавської області. У 2005 році пішов до 1 класу Великосорочинської школи-інтернату. 2012 року перейшов навчатися до Савинцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., яку закінчив у 2016 році.

Вступив до Гадяцького училища та здобув спеціальність повара-кондитера. Деякий час працював у ТОВ «Савинці».

Коли Роману виповнилося 18 років, у квітні 2019, був призваний до лав Збройних Сил України. Службу проходив у селищі Нью-Йорк Бахмутського району Донецької області. Через три місяці підписав контракт і перейшов на службу за контрактом.

З перших днів повномасштабного вторгнення почав захищати найдорожче - Батьківщину, рідний край та родину.

Вірний військовій присязі, виконуючи свій патріотичний обов’язок, виявивши стійкість і мужність в боях за нашу державу, 11 березня 2024 року від отриманих поранень несумісних із життям, Роман Михайленко загинув.

Відважний воїн похоронений у рідному селі Савинці.