Дата: 14.04.2024 08:00

Фото без описуФото без опису

Протидія безпековим загрозам та подолання наслідків ворожих атак на цивільну інфраструктуру, підтримка вітчизняного виробництва, європейська інтеграція та пов’язані з нею нові можливості і виклики для громад - основні питання, які обговорювали сьогодні на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Разом із головою Миргородської районної ради Наталією Гиркою, першим заступником Михайлом Коркішком, очільниками територіальних громад району взяли участь у Конгресі в онлайн-форматі.

Відкритий та конструктивний діалог усіх гілок влади - це найкоротший і дієвий шлях до вирішення проблемних питань, втілення ідей та планів.

Разом подолаємо всі перешкоди.

Разом переможемо!