Команда Великосорочинської територіальної громади бронзовий призер чемпіонату Полтавської області зі спортивного орієнтування серед депутатів рад всіх рівнів, державних службовців та представників органів місцевого самоврядування!

Дата: 23.04.2024 09:10

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

🧭🏆 Команда Великосорочинської територіальної громади бронзовий 🥉 призер чемпіонату Полтавської області зі спортивного орієнтування серед депутатів рад всіх рівнів, державних службовців та представників органів місцевого самоврядування!

🔹 У змаганнях, які відбулися вчора, взяли участь близько 200 учасників та 28 команд.

🥉 У загальнокомандному заліку наша громада здобула ІІІ місце, набравши 204 очок!

Дякую голові Полтавської обласної ради Олександр Біленький та організаторам за проведення заходу і популяризацію спортивного орієнтування!🤝🇺🇦

Дякую нашим ЗСУ! Все буде Україна!🇺🇦