ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 03.05.2024 14:29

1. Найменування: Виконавчий комітет Великосорочинської сільської ради Миргородського району Полтавської області

2. Місце знаходження: вул. Гоголя, 26, с. Великі Сорочинці, Полтавська область, 37645

3. Код ЄДРПОУ: 04381571

4. Категорія предмета закупівлі: Послуга

5. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Лот 1 - Виготовлення детального плану території для обслуговування артезіанської свердловини, розташованої в межах населеного пункту села Солонці Миргородського району Полтавської області (71410000-5 - Послуги у сфері містобудування), Лот 2 - Виготовлення детального плану території для обслуговування артезіанської свердловини, розташованої поза межами населеного пункту села Ковалівка Миргородського району Полтавської області (71410000-5 - Послуги у сфері містобудування)

6. Дата оголошення: травень 2024 року

7. Процедура закупівлі: відкриті торги (з особливостями)

8. Ідентифікатори в електронній системі публічних закупівель:

8.1. Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-03-006934-a

8.2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-03-005596-a

9. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Згідно із технічним завданням. Зазначено у додатку 5 до тендерної документації.

10. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Згідно із технічним завданням. Зазначено у додатку 5 до тендерної документації.

11. Строк виконання робіт: до 31.12.2024 року

12. Очікувана вартість предмета закупівлі: 150 000,00 грн. (сто п’ятдесят тисяч гривень нуль копійок) (з ПДВ)

13. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

визначена на підставі наказу Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», а саме: методом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну послуги (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, в електронній системі закупівель «Прозоро» тощо.

Надано дозвіл на Виготовлення детального плану території для обслуговування артезіанської свердловини, розташованої в межах населеного пункту села Солонці Миргородського району Полтавської області рішення 43 позачергової сесії восьмого скликання від 24.01.2024 року №12 Великосорочинської сільської ради Миргородського району.

Надано дозвіл на виготовлення детального плану території для обслуговування артезіанської свердловини, розташованої поза межами населеного пункту села Ковалівка Миргородського району Полтавської області рішення 43 позачергової сесії восьмого скликання від 24.01.2024 року №13 Великосорочинської сільської ради Миргородського району.

14. Обґрунтування розміру бюджетного призначеня:

Виділення коштів було затверджено рішенням 42 сесії восьмого скликання  від 22 грудня 2023 року № 60 «Про бюджет Великосорочинської сільської територіальної громади на 2024 рік».