Сьогодні ми вшановуємо пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Дата: 04.06.2024 11:35

Фото без опису

Дата дня вшанування була вибрана не випадково, адже щорічно саме 4 червня відзначається Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії, заснований Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй. День встановлено, для того, щоб громадськість не забувала про те, що під час війни гинуть не тільки солдати, але й невинні діти.

Цей день відгукується нестримним болем в серці і тугою за тими маленькими українцями, чиє життя обірвали російські загарбники.

Бракує слів, щоб висловити співчуття.... Вшануймо хвилиною мовчання та розділімо невимовний біль з тими, хто втратив найдорожче.

Вічна та світла пам'ять загиблим!