Кожен четвертий українець – курить. І щороку ця залежність забирає 130 тисяч життів в Україні.

Дата: 04.06.2024 11:30

03.06.2024

Подібні втрати є неприпустимими під час війни. Проте існує й позитивна тенденція: згідно з опитуванням ВООЗ*, дві третини українців, які курять, робили у своєму житті хоча б одну серйозну спробу кинути. Ще стільки ж – бажають позбутися тютюнової залежності.

Кидай курити заради свого здоров’я. Кидай курити заради здоров’я своїх близьких. Кидай курити заради збереження довкілля. У кожного свої причини. Але одна мета – свобода від тютюнової залежності

Отримай професійну підтримку – переходь на stopsmoking.org.ua. Тут ти знайдеш безоплатну корисну інформацію щодо відмови від тютюну, а також поради та інструменти, засновані на результатах авторитетних досліджень.

Віримо, що у тебе обов’язково вийде!

#ЯКидаюКурити #КидайКуритиЗПрофесійноюПідтримкою #БезпечногоКурінняНеІснує

*https://center-life.org/.../2023/06/doslidzhennia-1.pdf