Дата: 05.06.2024 08:00

Фото без опису

🟩 Якщо вам потрібна допомога юриста для розв’язання питань, що стосуються прав чи інтересів дітей — звертайтеся до системи безоплатної правничої допомоги.

Юристи проконсультують щодо прав, пільг для дітей. Проаналізують вашу життєву ситуацію та порадять, як діяти чи куди звертатися для її розв’язання. Наприклад, щодо ситуації з аліментами, місцем проживання дитини, спадщиною, розпорядження майном дитини тощо.

Якщо потрібно буде звертатися до суду — призначать адвоката чи юриста, послуги якого будуть для вас безоплатними — їх буде оплачено з Держбюджету.

Якщо дитина є свідком чи постраждалою у кримінальному провадженні — також має право на безоплатні послуги адвоката.

✅ Так, з початку 2024 року юристи БПД отримали 1,5 тисячі звернень від дітей чи їх законних представників. У 1255 випадках дітям була надана допомога юриста чи адвоката зі зверненням до суду.

Найбільше звернень від дітей надійшло з Житомирської, Дніпропетровської, Одеської областей та м. Київ.

Отримати консультацію юриста діти будь-якого віку можуть самостійно. Для цього:

▪ зателефонуйте 0 800 213 103;

▪ напишіть приватне повідомлення цій сторінці.

Допомога зі зверненням до суду усім дітям до 14 років надається через законних представників — батьків, усиновлювачів, опікунів тощо. З 14 років діти мають право самостійно звернутися по допомогу зі зверненням до суду з деяких питань.

Детальніше про те, як система БПД може допомогти дітям – читайте за посиланням у першому коментарі ⤵