ГУСЄВ Роман Сергійович, 24.05.1981-26.05.2024

Дата: 30.05.2024 15:00

Фото без опису

Гусєв Роман Сергійович народився 24 травня 1981 року в с. Якимове Великобагачанського району Полтавської області. З 1991 року проживав із сім’єю у селі Радченки Миргородського району. Навчався у Полив’янській середній школі, яку закінчив у 1999 році. Вступив до Миргородського професійно-технічного училища № 44, де здобув професію тракторист-машиніст сільськогосподарських машин. Після закінчення навчання почав працювати у родинному фермерському господарстві «Жайворонок».

У 2002 році одружився із своєю дружиною Людмилою. Разом народили і виховали трьох синів.

З серпня 2023 року Роман Сергійович почав захищати найдорожче - Батьківщину, рідний край та родину.

Вірний військовій присязі, виконуючи свій патріотичний обов’язок, виявивши стійкість і мужність в боях за нашу державу, 26 травня 2024 року від отриманих поранень несумісних із життям, Роман Гусєв загинув.

Відважний воїн похоронений у рідному селі Полив'яне.