На 48 сесії Великосорочинської сільської ради 8 скликання депутати додатково виділили 4,8 млн. грн. на покращення матеріально-технічної бази та закупівлю необхідного обладнання для наших військових!

Дата: 09.07.2024 08:00

🇺🇦 Підтримка ЗСУ та оборона нашої держави - святий обовʼязок кожного!

🔰 4 липня відбулася 48 сесія Великосорочинської сільської ради 8 скликання.

🔵 17 присутніх депутатів із 22 розглянули основні та додаткові питання порядку денного пленарного засідання.

🟡 Серед важливого:

✔️ додатково виділили 4,8 млн. грн. на покращення матеріально-технічної бази та закупівлю необхідного обладнання для наших військових;

✔️ прийняли рішення для покращення функціонування основних сфер життєдіяльності громади – медицина, освіта, соціальний захист громадян та комунальне господарство;

✔️ внесли зміни до місцевих Програм, бюджету Великосорочинської територіальної громади на 2024 рік та розглянули земельні питання.

🇺🇦 Дякую платникам податків, відповідальному бізнесу та депутатському корпусу за можливість допомагати нашій армії!

🇺🇦 Разом до Перемоги!