Розпочато капітальний ремонт частини приміщень нежитлової будівлі терапевтичного корпусу для потреб амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Великі Сорочинці

Дата: 16.07.2024 08:00

Немає опису світлини.

🏥 Медицина - це одна із основних галузей життєдіяльності громади.

🔰 Ми створили власний Центр первинної медико-санітарної допомоги, який успішно працює і розвивається.

Для розвитку медичної галузі намагаємося залучати необхідне фінансування, аби кожен житель мав змогу отримати якісні медичні послуги!

⚙️ Зараз розпочали капітальний ремонт частини приміщень нежитлової будівлі терапевтичного корпусу для потреб амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Великі Сорочинці.

🔹 Цей проєкт реалізовується завдяки плідній співпраці Великосорочинської сільської ради та ПрАТ«Нафтогазвидобування».

🔸 Відповідно до Меморандуму про співпрацю цьогоріч газовидобувна компанія саме у цей проєкт інвестує 4️⃣ млн. грн.

🇺🇦 Робимо життя наших громадян комфортнішим!