400 продуктових наборів отримали внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані та проживають на території Великосорочинської територіальної громади

Дата: 19.07.2024 09:20

На зображенні може бути: 14 людей

На зображенні може бути: 13 людей

На зображенні може бути: 9 людей

✅ 4️⃣0️⃣0️⃣ продуктових наборів отримали внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані та проживають на території Великосорочинської територіальної громади.

🟦 Пакунки з продуктами харчування закупив за кошти місцевого бюджету Виконавчий комітет Великосорочинської сільської ради відповідно до прийнятої Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб Великосорочинської сільської територіальної громади на 2024 рік.

🟨 З початку повномасштабного вторгнення Великосорочинська громада постійно підтримує ВПО та організовує видачу продуктових наборів.

🤝🇺🇦 Підтримуємо та допомагаємо тим, хто цього потребує!