Дата: 23.07.2024 08:00

На зображенні може бути: горизонт, трава та дорога

🛣️ Завершився ремонт частини дороги на відрізку Великі Сорочинці - Ковалівка на автошляху О1715218 «Великі Сорочинці ‒ Ковалівка ‒ Воскобійники ‒ Михайлики».

⚙️ В межах нашої громади, на окремих ділянках даної дороги, фахівці відновили покриття за допомогою струменевого методу загальною площею біля 3️⃣0️⃣0️⃣ кв.м.

На інших площах провели грейдерування, підготовчі фрезерувальні роботи та відновили асфальтно-бетонне покриття в межах виділеного фінансування.

✅ Спеціальним автомобілем провели укладку асфальту ЧОТИРЬОХ суцільних ділянок шириною 5️⃣ метрів та протяжністю 4️⃣4️⃣8️⃣ м., 8️⃣0️⃣ м., 5️⃣0️⃣ м. та 4️⃣1️⃣ м.

🇺🇦 Робимо життя мешканців громади безпечнішим та комфортнішим!

На зображенні може бути: дорога та текст

На зображенні може бути: дорога та текст «ПИСЛЯ»

На зображенні може бути: 1 особа, хмара, дорога та текст

На зображенні може бути: дорога та текст