Великосорочинська громада
Полтавська область, Миргородський район

Великосорочинський сільський голова Олександр Тищицький разом із начальником Миргородської РВА Віталієм Дяківничем передали для нашого батальйону територіальної оборони, який забезпечує захист країни на східному напрямку, квадрокоптери Mavic 3T

Дата: 26.08.2024 09:00
Кількість переглядів: 69

На зображенні може бути: 4 людини

🔰 Днями разом із начальником Миргородської РВА Віталієм Дяківничем передали для нашого батальйону територіальної оборони, який забезпечує захист країни на східному напрямку, квадрокоптери Mavic 3T.

🔹 Дане обладнання було придбало за кошти місцевого бюджету Великосорочинської сільської ради.

🔸 Наша громада постійно допомагає ЗСУ. Впевнений, що ці прилади обовʼязково принесуть велику користь у захисті нашої країни!

🇺🇦 Слава Україні! Разом до Перемоги!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь